Tahminler

GÜNCEL Geniş Ekran İddaa Bülteni, İddaa Programı

Geniş Ekran İddaa Programı Maç Sonuç İY Sonuç Çift Şans Alt/Üst Karşılıklı Toplam Gol 1.5 Gol 3.5 Gol Tek/Çift En Çok Gol Yarı
Lig Takımlar MBS 1 0 2 1 0 2 1X 1-2 2X Alt Üst Var Yok 0-1 2-3 4-5 6+ Alt Üst Alt Üst Tek Çift 1.Y Eşit 2.Y
08:00 JAP2 Tokyo Verdy-Jef Utd Chiba 3

























08:00 JAP3 Roasso Kumamot-Kamatamare Sanu 3

























08:00 JAP2 Mito Hollyhock-Fagiano Okayama 3

























08:00 JAP Sapporo-Avispa Fukuoka 2

























08:00 JAP2 Machida Zelvia-Tochigi Sc 3

























08:00 JAP3 Fc Gifu-Parceiro Nagano 3

























08:00 JAP2 Kyoto Sanga-Renofa Yamaguch 3

























08:30 HK2 Central & West-Citizen 3

























08:30 AVUK Queensland Lio-Brisbane Roar 3

























09:00 GKOR Daegu-Suwon Sb 2

























09:00 GKOR Gangwon-Fc Seoul 2

























09:00 GKOR Suwon City-Gwangju 2

























09:00 GKOR Jeju Utd-Jeonbuk Hm 2

























09:00 JAP2 Matsumoto Yama-Ryukyu 3

























09:00 GKOR Seongnam-Ulsan 2

























09:00 JAP2 Sagamihara-Zweigen Kanazaw 3

























09:00 GKOR Pohang Steeler-Incheon Utd 2

























09:00 JAP Nagoya-Vissel Kobe 2

























10:00 AVSQ Capalaba-Redlands United 3

























10:00 AVSQ Brisbane Strik-Brisbane Olympi 3

























10:00 AVSQ Brisbane Roar -Logan Lightning 3

























10:30 HK2 Yuen Long-Shatin 3

























10:30 HK2 South China-Hoi King 3

























10:30 ÇİNK Shanghai Shenh-Shenzhen Fc 2

























10:30 HK1 Sd Rsa-Hong Kong Fc 3

























11:00 JAP Kawasaki-Shimizu 2

























11:00 AVSQ Sunshine Coast-Peninsula Power 3

























11:15 ÇEK3 Unicov-Hlucín 3

























11:15 ÇEK3 Znojmo-Slovacko Ii 3

























11:30 ÇEK3 Karlovy Vary-Benesov 3

























11:30 ÇEK3 Slovan Liberec-Hradec Kralove 3

























11:30 AU2 Kapfenberg-St Polten 3

























11:30 ÇEK3 Zlin Ii-Hanacka Slavia 3

























12:00 SLVK2 -Msk Namestovo 3

























12:00 KAZP Atyrau-Kyzyl-Zhar 3

























12:00 AND Carroi-Inter Escaldes 3

























12:00 KAZP Kairat Almaty-Astana 3

























12:00 KAZP Fk Taraz-Ordabasy 3

























12:00 KAZP Fk Turan-Aktobe 3

























12:00 İS4 Union Adarve-Ceares 3

























12:00 ÇEK3 Bohemians 1905-Prepere 3

























12:30 İS4 Intercity-Marchamalo 3

























13:00 İS3 Santander-D.La Coruna 3

























13:00 İS4 Atletico Pulpi-Melilla 3

























13:00 İS4 Numancia-Formentera 3

























13:00 İS3 Tarragona-Linares Deporti 3

























13:00 İS4 Velez-Xerez Deportivo 3

























13:00 İS4 Teruel-Espanyol Ii 3

























13:00 İS4 Andratx-Pena Deportiva 3

























13:00 İS4 Villanovense-Ud San Fernando 3

























13:00 İS4 Marino De Luan-Mostoles 3

























13:00 İS4 Real Aviles-Arosa 3

























13:00 İS4 Europa-Ejea 3

























13:00 İS4 Socuellamos-Cd Aguilas 3

























13:00 JAP Cerezo Osaka-Yokohama Marino 2

























13:00 KEN2 Kariobangi Sha-Wazito 3

























13:00 İS3 Celta Vigo Ii-Cf Internacinal 3

























13:00 İS4 Ceuta-Cadiz Ii 3

























13:00 İS4 El Ejido-Hercules 3

























13:00 BLR1 Belshina Bobru-Arsenal 3

























13:00 KEN2 Nairobi City S-Bidco United 3

























13:00 İS3 Sanluqueno-Real Madrid Ii 3

























13:00 İS3 Atletico Balea-Sabadell 3

























13:00 İS4 Ibiza Islas Pi-Terrassa 3

























13:00 İS4 Levante Ii-Murcia 3

























13:00 İS3 Ss Reyes-Cd Badajoz 3

























13:00 İS4 Ae Prat-Brea 3

























13:00 İS4 Tarazona-Cerdanyola Del 3

























13:00 İS4 Merida Ad-Tamaraceite 3

























13:00 İS4 Navalcarnero-Langreo 3

























13:00 İS4 Cacereno-Mensajero 3

























13:00 İS4 Granada Ii-Calvo Sotelo 3

























13:15 HOL Twente-Nijmegen 2

























13:30 TSL Fatih Karagümr-Hatayspor 1

























13:30 GUR Samtredia-Dinamo Batumi 3

























13:30 GUR Shukura-Lokomotiv Tb 3

























13:30 BLR Minsk-Slavia Mozyr 3

























13:30 T1L Altinordu-Ümraniyespor 2

























13:40 POL1 Zaglebie Sosno-Podbeskidzie 3

























14:00 MAC2 Iii Keruleti T-Siofok 3

























14:00 İSÇ2 Akropolis If-Landskrona 2

























14:00 FİNKAK Kaapo Kaarina-Ilves Kissat 3

























14:00 FİNKAK Fc Jazz-Grankulla 3

























14:00 FİNKAK Honka Akatemia-Ilves Ii 3

























14:00 ÖZB Sogdiyona Jizz-Pakhtakor 3

























14:00 İS4 Panaderia Puli-Cd Coria 3

























14:00 FİNKAK Tpv Tampere-Vjs 3

























14:00 BOSN Posusje-Zeljeznicar 3

























14:00 UKR Rukh Vynnyky-Minai 3

























14:00 FİNKAK Sjk Ii-Rops Ii 3

























14:00 AL3 B.Dortmund (Am-Viktoria Köln 2

























14:00 FİNKAK Salpa Salo-Eps 3

























14:00 FİNKAK Jyvaskyla-Jbk 3

























14:00 MAC2 -Diosgyor 3

























14:00 MAC2 Nyiregyhaza-Szolnok 3

























14:00 MAC2 Dorogi Fc-Csakvari Tk 3

























14:00 BOSN Radnik Bijelji-Siroki Brijeg 3

























14:00 KAZP Kaspyi-Akzhayik 3

























14:00 FİNKAK Gbk-Oulun Ls 3

























14:00 MAC2 Budafoki Mte-Budaors 3

























14:00 MAC2 Gyor-Pecs 3

























14:00 İSÇ3 Pitea If-If Karlstad 3

























14:00 FR1 Nice-Lyon 1

























14:00 ZAM Lusaka Dynamos-Kafue Celtic 3

























14:00 TAY1 Ayutthaya Unit-Raj Pracha 3

























14:00 TAY Ratchaburi Fc-Buriram Utd 3

























14:00 İKP St Mirren-Glasgow Rangers 2

























14:00 ALMBÖL Hamburger Sv (-Sankt Pauli Ii 3

























14:00 ALMBÖL Bfc Dynamo-Vfb Auerbach 3

























14:00 ALMBÖL Tasmania Berli-E.Cottbus 3

























14:00 İS4 Las Palmas Ii-Don Benito 3

























14:00 FİNKAK Vasa Ifk-Js Hercules 3

























14:00 LETK Daugava Riga-Liepaja 3

























14:00 TAY Port Fc-Prachuap 3

























14:00 KEN2 Nzoia United-Mathare 3

























14:00 FİNKAK Hjs Akatemia-Pif 3

























14:00 RUS Ufa-Rubin Kazan 2

























14:00 ALMBÖL Chemie Leipzig-Union Fürstenwa 3

























14:00 MAC2 Soroksar-Szentlorinc Se 3

























14:00 FİNKAK Otp-Fcv 3

























14:30 BEL Antwerp-Club Brugge 1

























14:30 ALMBÖL Meuselwitz-Eilenburg 3

























14:30 İNCL Barnsley-Sheffield Utd 2

























14:30 İSÇ4 Ullareds Ik-Eskilsminne 3

























14:30 AL2 St Pauli-Hansa Rostock 2

























14:30 ÇİNK Dalian Pro-Shanghai Port 2

























14:30 MAC Debreceni-Puskas Academy 3

























14:30 AL2 Sandhausen-Werder Bremen 2

























14:30 SIRP Backa Topola-Partizan Belgra 3

























14:30 AL2 Regensburg-Hannover 2

























14:30 TAY Nong Bua Pitch-Suphanburi 3

























14:30 TAY1 Chiangmai -Chainat Hornbil 3

























15:00 DAN Silkeborg-Odense 2

























15:00 İSÇ4 Varmbols Fc-Nykobing Fa 3

























15:00 BLR1 Naftan-Nfk Minsk 3

























15:00 İS1 Sevilla-Levante 1

























15:00 DAN Brondby-Fc Kopenhag 1

























15:00 POL2 Radunia Stezyc-Hutnik Krakow 3

























15:00 İS2 Mirandes-Almeria 2

























15:00 İS2 Amorebieta-Real Sociedad I 2

























15:00 ALMBÖL Norderstedt-Drochtersen / A 3

























15:00 DAN1 Vendsyssel-Helsingor 3

























15:00 AL3 Havelse-Braunschweig 2

























15:00 İSÇ4 Yxhult-If Karlstad Ii 3

























15:00 TAY1 Udon Thani-Rayong Fc 3

























15:00 İTB Pisa-Pordenone Calci 2

























15:00 İSÇ4 Eskilstuna Cit-United Nordic 3

























15:00 KEN2 Bandari-Leopards Sc 3

























15:00 İSÇ4 Forward-Stenungsund 3

























15:00 İSÇ4 Oddevold-Grebbestads If 3

























15:00 EST1 Flora Tallinn-Kuressaare 3

























15:00 İSÇ3 Skövde Aik-Ifk Malmo 3

























15:00 İSÇ4 Huddinge If-Karlslunds If 3

























15:00 ALMBÖL Teutonia Hambu-Phönix Lübeck 3

























15:00 ALMBÖL Holstein Ii-Heider Sv 3

























15:00 TAY Bg Pathum Unit-Bangkok United 3

























15:00 TAY1 Lamphun Warrio-Phrae United 3

























15:15 İSV Luzern-St Gallen 2

























15:15 KEN2 Sofapaka-Kcb 3

























15:30 AVU Lask Linz-Altach 2

























15:30 İTC Foggia-Taranto 3

























15:30 İTC Juve Stabia-Messina 3

























15:30 İTC Rossoblu Poten-Latina 3

























15:30 ÇEK3 Sokol Hostoun-Pribram Ii 3

























15:30 İTC Fidelis Andria-Torre Neapoli 3

























15:30 İTC Juventus Ii-Pro Sesto 3

























15:30 İTC Piacenza-Giana Erminio 3

























15:30 İTC Catanzaro-Ss Monopoli 196 3

























15:30 İTC Vibonese-Palermo 3

























15:30 IRAN Naft Masjed So-Sepahan 3

























15:30 HOL Cambuur-Feyenoord 2

























15:30 AVU Hartberg-Rapid Wien 2

























15:30 ÇEK3 Sokol Brozany-Dukla Prag Ii 3

























15:30 İTC Avellino-Paganese 3

























15:30 İTC Nuova Monteros-Catania 3

























15:30 GUR Dila Gori-Samgurali 3

























15:30 BLR Torpedo Zhodin-Rukh Brest 3

























15:30 HOL Vitesse-Go Ahead Eagles 2

























15:30 İTC Campobasso-Picerno 3

























15:30 İTC Olbia 1905-Modena 3

























16:00 FR1 Lens-Metz 1

























16:00 SLVN Tabor Sezana-Maribor 3

























16:00 MLTP Santa Lucia-Sliema 3

























16:00 NOR1 Aalesund-Sandnes 3

























16:00 FR1 Rennes-Strasbourg 1

























16:00 DAN1 Nykobing-Fremad Amager 3

























16:00 YUN Volos Nfc-Aek 3

























16:00 SLVN2 Beltinci-Jadran Dekani 3

























16:00 KAZP Kaisar-Zhetysu 3

























16:00 CAFKK Gor Mahia-Al-Ahly Merowe 3

























16:00 ZAM Indeni-Konkola Blades 3

























16:00 İNP West Ham-Tottenham 1

























16:00 TSL Antalyaspor-Başakşehir 1

























16:00 İSÇ2 Brage-Sundsvall 2

























16:00 POL1 Odra Opole-Gks Jastrzebie 3

























16:00 HIR Dinamo Zagreb-Istra 3

























16:00 İRL Drogheda-Derry City 3

























16:00 NOR1 Bryne-Raufoss 3

























16:00 İSÇ Hammarby-Ostersund 2

























16:00 ALMBÖL Lsk Hansa-Hsc Hannover 3

























16:00 FR1 Reims-Troyes 1

























16:00 POL Zaglebie Lubin-Cracovia Krakow 3

























16:00 NOR1 Grorud Il-Fredrikstad 3

























16:00 NOR1 Asane-Kfum Oslo 3

























16:00 İSÇ3 Linkoping City-Trollhattan Fc 3

























16:00 TSL Sivasspor-Adana Demirspor 1

























16:00 T1L Balikesirspor-Bursaspor 2

























16:00 FR1 Lorient-Bordeaux 1

























16:00 ZAM Nkwazi-Power Dynamos 3

























16:00 TANZ Ruvu Shooting-Polisi Morogoro 3

























16:00 İSÇ Mjallby-Göteborg 2

























16:00 İNP Brentford-Leicester 1

























16:00 SLVK Slovan Bratisl-Liptovsky Mikul 3

























16:00 NOR1 Ham Kam-Ranheim 3

























16:00 NOR1 Strommen-Sogndal 3

























16:00 İSÇ3 Haninge-Umea 3

























16:00 ALMBÖL Sw Rehden-Werder Bremen ( 3

























16:00 ALMBÖL Vfb Oldenburg-Oberneuland 3

























16:00 YUN Aris-Panetolikos 3

























16:00 SLVN2 Fuzinar-Rudar 3

























16:00 NOR1 Stjordals-Blin-Ullensaker Kisa 3

























16:00 İSÇ Elfsborg-Sirius 2

























16:00 İSÇ4 Stockholm Inte-Stocksund 3

























16:15 URU Deportivo Mald-Torque 3

























16:30 AL1 Köln-B.Leverkusen 1

























16:30 RUS Akhmat Grozny-Ural 2

























16:30 ÇEK2 Sezimivo Usti-Prostejov 3

























16:45 MAC Budapest Honve-Mezokovesd Zsor 3

























17:00 BLR1 Dnepr Mogilev-Slonim 3

























17:00 BEL2 Westerlo-Excelsior Virto 3

























17:00 LITA Fk Dainava-Dziugas Telsiai 3

























17:00 UKR Dynamo Kiev-Dnipro-1 3

























17:00 AVUBÖL Rankweil-Lustenau Ii 3

























17:00 İK1 Queens Park-Alloa 3

























17:00 İNCL Nottingham F-Fulham 2

























17:00 İSÇ4 Savedalen-Ik Tord 3

























17:00 ÇEK Hradec Kralove-Teplice 3

























17:00 BEL Anderlecht-Beerschot-Wilri 2

























17:00 DAN Randers-Aarhus 2

























17:00 ÇEK Budejovice-Slavia Prag 3

























17:00 ÇEK Viktoria Plzen-Jablonec 3

























17:00 İSÇ3 Sylvia-Ifk Lulea 3

























17:15 İTB Reggina-Parma 2

























17:15 İS1 Barcelona-Real Madrid 1

























17:30 FAROEM B36 Torshavn-Vikingur Gota 3

























17:30 İSV Servette-Sion 2

























17:30 İSV Basel-Lugano 2

























17:30 POR Pacos Ferreira-Arouca 2

























17:30 FAROEM B68 Toftir-Tb Tvoroyri 3

























17:30 FAROEM Kí Klaksvík-Streymur 3

























17:30 FAROEM If Fuglafjordu-Runavik 3

























17:45 HOL Ajax-Psv Eindhoven 1

























17:45 İS4 Cayon-Racing Santande 3

























18:00 MAC2 Haladas-Ajka 3

























18:00 İS4 G.Segoviana-Pontevedra 3

























18:00 AVU Salzburg-Sturm Graz 2

























18:00 NOR Kristiansund-Sarpsborg 2

























18:00 MAC2 Szeged 2011-Vasas 3

























18:00 İS4 Arenas De Getx-Mutilvera 3

























18:00 SLVN Radomlje-Mura 3

























18:00 NOR Rosenborg-Sandefjord 2

























18:00 NOR Tromso-Mjondalen 2

























18:00 NOR Valerenga-Haugesund 2

























18:00 FAS Ol. Safi-Chabab 3

























18:00 İS4 Racing Rioja-Gernika 3

























18:00 ŞİL Melipilla-Univ. De Şili 3

























18:00 SUUD Al Nassr (Riya-Al Ettifaq 3

























18:00 SLVK Dac-Zemplin 3

























18:00 NOR Stromsgodset-Bodo Glimt 2

























18:00 MAC2 Bekescsaba Elo-Kecskemeti 3

























18:00 MLTP Hibernians-Valletta 3

























18:15 YUN Ofi-Lamia 3

























18:30 İTC Pistoiese-Montevarchi Cal 3

























18:30 İTC Virtus Verona-Fiorenzuola 3

























18:30 İTC Carrarese-Virtus Entella 3

























18:30 HIR Lokomotiva-Rijeka 3

























18:30 İTC Legnago Salus-Trento Calcio 1 3

























18:30 İTC Pergolettese -Lecco 3

























18:30 İTC Pro Patria-Pro Vercelli 3

























18:30 İSÇ Varbergs-Malmö 2

























18:30 İTC Renate-Triestina 3

























18:30 İTC Virtus Francav-Bari 3

























18:30 İTC Albinoleffe-Seregno 3

























18:30 İTC Mantova-Sudtirol 3

























18:30 İSÇ Aik Stockholm-Norrkoping 1

























18:30 FİN Helsinki-Inter Turku 2

























18:30 POL Warta Poznan-Stal Mielec 3

























18:30 AL1 Stuttgart-Union Berlin 1

























19:00 T1L Kocaelispor-Gençlerbirliği 2

























19:00 POL1 Widzew Lodz-Lks Lodz 3

























19:00 MAC Ferencvaros-Mtk 3

























19:00 DAN Midtjylland-Sonderjyske 2

























19:00 TSL Fenerbahçe-Alanyaspor 1

























19:00 PER Depor Municipa-Melgar 3

























19:00 RUS Zenit-Spartak Moskova 1

























19:00 İS4 Mar Menor-Toledo 3

























19:00 İS4 Real Sociedad -Tropezon 3

























19:00 İS4 La Nucia-Eldense 3

























19:15 İS2 Ponferradina-Oviedo 2

























19:15 İS2 Burgos-Huesca 2

























19:30 İS3 Zamora-Cd Calahorra 3

























19:30 GUR Saburtalo -Dinamo Tiflis 3

























19:30 İS1 Real Betis-Vallecano 1

























19:30 BEL Genk-Gent 1

























19:30 İS3 Ue Cornella-Albacete 3

























19:30 UKR Zoria Luhansk-Kolos Kovalivka 3

























19:30 İS4 Ud Alzira-Atletico Mancha 3

























19:45 SIRP Kizilyildiz-Radnicki Nis 3

























20:00 POR Vizela-Benfica 2

























20:00 NOR Odds Bk-Brann 2

























20:00 MEK Pumas Unam-Club Tijuana 2

























20:00 GUAT Comunicaciones-Malacateco 3

























20:00 MLTP Sirens-Birkirkara 3

























20:00 ÇEK Sparta Prag-Mlada Boleslav 3

























20:30 BOSN Tuzla City-Borac Banja Luk 3

























20:30 GUAT Nueva-Antigua Guatema 3

























20:30 AL1 Bochum-E.Frankfurt 1

























20:30 YUN Olympiakos-Paok 1

























21:00 POL Piast Gliwice-Legia Varşova 3

























21:00 HOL Groningen-Az Alkmaar 2

























21:00 BEL2 Waasland Bever-Lommel 3

























21:00 ŞİLİB Temuco-Fernandez Vial 3

























21:15 PER Cesar Vallejos-Alianza Univers 3

























21:15 URU Liverpool Mont-Boston River 3

























21:30 İTB Spal 2013-Como 2

























21:30 EKV1 Olmedo-Delfin 3

























21:30 ARJPBN Gimnasia Jujuy-San Martin Sj 3

























21:45 ARJ Godoy Cruz-Banfield 2

























21:45 FR1 Marsilya-Paris Sg 1

























21:45 ARJ Colon Santa Fe-Estudiantes Lp 1

























22:00 BR1 Atletico Mg-Cuiaba 2

























22:00 BR2 Nautico-Vasco Da Gama 3

























22:00 BEL Oh Leuven-Sint Truiden 2

























22:00 İS2 Las Palmas-Alcorcon 2

























22:00 BOLİ Independiente -Real Tomayapo 3

























22:00 İS1 Atletico Madri-Real Sociedad 1

























22:00 BR2 Remo-Ponte Preta 3

























22:00 BRE3 Novorizontino-Tombense 3

























22:00 KOLPB Leones Fc-Bogota 3

























22:00 BR1 Internacional-Corinthians 1

























22:30 POR Portimonense-Estoril 1

























22:30 ŞİL Colo Colo-Univ. Catolica 3

























23:00 KOLPB Llaneros-Barranguilla 3

























23:00 KOLPB Real Santander-Fortaleza 3

























23:00 KOSTA Santos De Guap-Adr Jicaral 3

























23:30 URU Cerrito-Montevideo Wand 3

























23:30 PER Alianza Lima-Sporting Crista 3

























23:30 KOLPB Union Magdalen-Valledupar 3

























Türkiye'de spor toto ve iddaa tutkunlarının internet üzerinden araştırma yaptıkları konular arasında sık sık geniş ekran iddaa programı görmek mümkündür. Özellikle futbol müsabakalarında sonucuna kesin gözüyle bakılan banko kuponlara ulaşmak isteyen iddaa tutkunları, internet üzerinde hangi maçların banko maçlar arasında gösterildiğini öğrenmek için sağlam kaynakları takip etmeye devam etmektedir.

Türkiye'de spor toto ve iddaa sevdalılarının sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Futbol müsabakalarından aldıkları keyifleri, maçlara bahis oynayarak artırmak isteyen her yaştan iddaa tutkunu, doğal olarak doğru tahminlerde bulunmak için ciddi bir araştırma içine girmektedir. Özellikle internet üzerinde geniş ekran iddaa programı şeklinde araştırmalar yaparak kupon hazırlamak ve bu maçlarda yaptıkları doğru tahminler ile ciddi rakamlarda kazançlar sağlamak isteyenler doğru ve güvenilir adreslerden yapılan tahminleri yakından takip etmeye devam etmektedir.

Günün Geniş Ekran İddaa Programı ve Listesi

İnternet üzerinde iddaa tutkunlarına özel hizmet veren platformlarda iddaa alanında tecrübeli bahisçiler, maçlardan önce hazırladıkları kuponları takipçileri ile paylaşmaktadır. Bu sayede takipçileri iddaa bülteni içinde doğru maçları tercih ederek en kesin sonuçlara kolaylıkla ulaşmış olmaktadır. Ancak iddaa bahislerinde kazandıran banko maç tahminleri yapmak hiç de sanıldığı kadar kolay değildir. Bu tahminlerin banko olarak görülüp kesin bir kazanç getirmesi için derin bir analiz ve değerlendirme yapılması gerekmektedir.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP