Tahminler

GÜNCEL Geniş Ekran İddaa Bülteni, İddaa Programı

Geniş Ekran İddaa Programı Maç Sonuç İY Sonuç Çift Şans Alt/Üst Karşılıklı Toplam Gol 1.5 Gol 3.5 Gol Tek/Çift En Çok Gol Yarı
Lig Takımlar MBS 1 0 2 1 0 2 1X 1-2 2X Alt Üst Var Yok 0-1 2-3 4-5 6+ Alt Üst Alt Üst Tek Çift 1.Y Eşit 2.Y
11:30 AVNPL Melbourne Knig-Dandenong Thund 3

























11:30 AVNPL South Melbourn-Eastern Lions 3

























11:35 AVUS Adelaide Unite-Newcastle Jet 1

























12:00 AVNPL Green Gully-Hume City 3

























12:15 AVNPL Bentleigh Gree-Port Melbourne 3

























12:30 AVNPL Dandenong City-St. Albans Sain 3

























12:30 AVNPL Oakleigh Canno-Heidelberg Unit 3

























12:30 AVSQ Peninsula Powe-Logan Lightning 3

























15:00 HK1 Sd Rsa-Eastern 3

























16:00 ÇEK2 Jihlava -Slavoj Vysehrad 3

























16:00 POL1 Odra Opole-Stomil Olsztyn 3

























16:00 MSR Wadi Degla-Ismaily 3

























16:00 MALES Johor Dt-Kedah 3

























16:10 SUUD Abha-Al Fateh 3

























16:15 SUUD Al-Ain-Al Faisaly 3

























17:00 CZYR Wa Tlemcen-Magra 3

























17:00 CZYR Cs Constantine-Na Hussein Dey 3

























17:00 KUV Al Fahaheel-Kazma 3

























17:00 HİNSL Fc Goa-Mumbai City 3

























17:00 CZYR Rc Relizane-Usm Bel Abbes 3

























17:00 CZYR Biskra-Es Setif 3

























17:00 KUV Al Arabi-Al Salmiyah 3

























18:00 MSR Al Ittihad Al -El Harby 3

























18:00 GAFPSL Supersport U-Ts Galaxy 3

























18:00 CZYR Js Kabylie-Olympique Medea 3

























18:20 SUUD Al Ettifaq-Al Nassr (Riyad 3

























18:30 ROM Sepsi-Targoviste 3

























18:35 SUUD Al Shabab (Riy-Al Quadisiya 3

























19:00 T1L İstanbulspor-Keçiörengücü 1

























19:00 AU2 Amstetten-Lafnitz 3

























19:00 POL1 Miedz Legnica-Belchatow 3

























19:00 LITA Kauno Zalgiris-Banga 3

























19:40 POL1 Nieciecza-Sandecja Nowy S 3

























19:50 KUV Al Sahel-Al Nasar 3

























20:00 FR3 Bastia-Concarneau 3

























20:00 HIR Istra-Sibenik 3

























20:00 FR3 Bourg-Peronnas-Bastia-Borgo 3

























20:00 FR3 Cholet-Avranches 3

























20:00 BOSN Velez Mostar-Borac Banja Luk 3

























20:00 FR3 Quevilly-Rouen-Creteil 3

























20:00 FR3 Le Mans-Fc Villefranche 3

























20:00 MSR El Geish-Enppi 3

























20:00 FR3 Lyon Duchere-Saint Brieuc 3

























20:30 AU2 Pasching-Rapid Vienna (A 3

























20:30 AU2 Floridsdorfer-Wacker Innsbruc 3

























20:30 AU2 Kapfenberg-Vorwarts Steyr 3

























20:30 AU2 Avusturya Lust-Blau-Weiss Linz 3

























20:30 AL2 Paderborn-Darmstadt 1

























20:30 AL2 Würzburger Kic-Heidenheim 1

























20:35 SUUD Al Hilal (Riya-Al-Raed 3

























20:35 SUUD Al Ittihad (Ci-Al Wahda 3

























20:45 HOL2 Helmond Sport-Nijmegen 2

























20:45 HOL2 Utrecht (Ii)-Maastricht 2

























21:00 DAN1 Fredericia-Hobro 3

























21:00 İSV2 Chiasso-Aarau 3

























21:00 İSV2 Schaffhausen-Ouchy 3

























21:00 AL3 Zwickau-Verl 1924 2

























21:00 DAN1 Skive-Viborg 3

























21:30 ROM Viitorul-Academica Clinc 3

























21:30 POR Pacos Ferreira-Nacional Madeir 1

























22:00 İZLK Vikingur Reykj-Fram 3

























22:00 HOL Emmen-Sparta Rotterda 1

























22:00 İZLK Stjarnan-Keflavik 3

























22:00 İSV2 Grasshoppers-Winterthur 3

























22:00 ALG Belouizdad-Al Hilal Omdurm 3

























22:00 BEL2 Lierse Kempenz-Union St.G 3

























22:00 MAC Diosgyor-Mtk 3

























22:00 İSV2 Wil-Neuchatel Xamax 3

























22:30 POL Wisla Krakow-Gornik Zabrze 2

























22:30 KİRL Carrick Ranger-Glentoran 3

























22:30 AL1 Schalke-Mainz 1

























22:45 İNCL Huddersfield-Cardiff 1

























22:45 BEL Charleroi-Sint Truiden 1

























23:00 İZLK Fjolnir-Breidablik 3

























23:00 İZLK Akranes-Vestri 3

























23:00 İS2 Espanyol-Oviedo 2

























23:00 İS1 Valencia-Villarreal 1

























23:00 HOL2 Oss-Go Ahead Eagles 2

























23:00 HOL2 Cambuur-Telstar 2

























23:45 POR Sporting Cp-Santa Clara 1

























Türkiye'de spor toto ve iddaa tutkunlarının internet üzerinden araştırma yaptıkları konular arasında sık sık geniş ekran iddaa programı görmek mümkündür. Özellikle futbol müsabakalarında sonucuna kesin gözüyle bakılan banko kuponlara ulaşmak isteyen iddaa tutkunları, internet üzerinde hangi maçların banko maçlar arasında gösterildiğini öğrenmek için sağlam kaynakları takip etmeye devam etmektedir.

Türkiye'de spor toto ve iddaa sevdalılarının sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Futbol müsabakalarından aldıkları keyifleri, maçlara bahis oynayarak artırmak isteyen her yaştan iddaa tutkunu, doğal olarak doğru tahminlerde bulunmak için ciddi bir araştırma içine girmektedir. Özellikle internet üzerinde geniş ekran iddaa programı şeklinde araştırmalar yaparak kupon hazırlamak ve bu maçlarda yaptıkları doğru tahminler ile ciddi rakamlarda kazançlar sağlamak isteyenler doğru ve güvenilir adreslerden yapılan tahminleri yakından takip etmeye devam etmektedir.

Günün Geniş Ekran İddaa Programı ve Listesi

İnternet üzerinde iddaa tutkunlarına özel hizmet veren platformlarda iddaa alanında tecrübeli bahisçiler, maçlardan önce hazırladıkları kuponları takipçileri ile paylaşmaktadır. Bu sayede takipçileri iddaa bülteni içinde doğru maçları tercih ederek en kesin sonuçlara kolaylıkla ulaşmış olmaktadır. Ancak iddaa bahislerinde kazandıran banko maç tahminleri yapmak hiç de sanıldığı kadar kolay değildir. Bu tahminlerin banko olarak görülüp kesin bir kazanç getirmesi için derin bir analiz ve değerlendirme yapılması gerekmektedir.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP