Tahminler

GÜNCEL İddaa Bülteni, İddaa Programı

24.10.2021 Lig MBS 1 0 2 Alt Üst KG Var KG Yok IY1 IY0 IY2
24.10.2021 08:00 Kyoto Sanga-Renofa Yamaguch JAP2 3









24.10.2021 08:00 Sapporo-Avispa Fukuoka JAP 2









24.10.2021 08:00 Machida Zelvia-Tochigi Sc JAP2 3









24.10.2021 08:00 Tokyo Verdy-Jef Utd Chiba JAP2 3









24.10.2021 08:00 Roasso Kumamot-Kamatamare Sanu JAP3 3









24.10.2021 08:00 Mito Hollyhock-Fagiano Okayama JAP2 3









24.10.2021 08:00 Fc Gifu-Parceiro Nagano JAP3 3









24.10.2021 08:30 Queensland Lio-Brisbane Roar AVUK 3









24.10.2021 08:30 Central & West-Citizen HK2 3









24.10.2021 09:00 Gangwon-Fc Seoul GKOR 2









24.10.2021 09:00 Daegu-Suwon Sb GKOR 2









24.10.2021 09:00 Matsumoto Yama-Ryukyu JAP2 3









24.10.2021 09:00 Pohang Steeler-Incheon Utd GKOR 2









24.10.2021 09:00 Sagamihara-Zweigen Kanazaw JAP2 3









24.10.2021 09:00 Seongnam-Ulsan GKOR 2









24.10.2021 09:00 Nagoya-Vissel Kobe JAP 2









24.10.2021 09:00 Jeju Utd-Jeonbuk Hm GKOR 2









24.10.2021 09:00 Suwon City-Gwangju GKOR 2









24.10.2021 10:00 Capalaba-Redlands United AVSQ 3









24.10.2021 10:00 Brisbane Strik-Brisbane Olympi AVSQ 3









24.10.2021 10:00 Brisbane Roar -Logan Lightning AVSQ 3









24.10.2021 10:30 South China-Hoi King HK2 3









24.10.2021 10:30 Shanghai Shenh-Shenzhen Fc ÇİNK 2









24.10.2021 10:30 Yuen Long-Shatin HK2 3









24.10.2021 10:30 Sd Rsa-Hong Kong Fc HK1 3









24.10.2021 11:00 Kawasaki-Shimizu JAP 2









24.10.2021 11:00 Sunshine Coast-Peninsula Power AVSQ 3









24.10.2021 11:15 Unicov-Hlucín ÇEK3 3









24.10.2021 11:15 Znojmo-Slovacko Ii ÇEK3 3









24.10.2021 11:30 Slovan Liberec-Hradec Kralove ÇEK3 3









24.10.2021 11:30 Zlin Ii-Hanacka Slavia ÇEK3 3









24.10.2021 11:30 Karlovy Vary-Benesov ÇEK3 3









24.10.2021 11:30 Kapfenberg-St Polten AU2 3









24.10.2021 12:00 Fk Taraz-Ordabasy KAZP 3









24.10.2021 12:00 Kairat Almaty-Astana KAZP 3









24.10.2021 12:00 Fk Turan-Aktobe KAZP 3









24.10.2021 12:00 Union Adarve-Ceares İS4 3









24.10.2021 12:00 -Msk Namestovo SLVK2 3









24.10.2021 12:00 Atyrau-Kyzyl-Zhar KAZP 3









24.10.2021 12:00 Carroi-Inter Escaldes AND 3









24.10.2021 12:00 Bohemians 1905-Prepere ÇEK3 3









24.10.2021 12:30 Intercity-Marchamalo İS4 3









24.10.2021 13:00 Socuellamos-Cd Aguilas İS4 3









24.10.2021 13:00 Santander-D.La Coruna İS3 3









24.10.2021 13:00 Sanluqueno-Real Madrid Ii İS3 3









24.10.2021 13:00 Ae Prat-Brea İS4 3









24.10.2021 13:00 Andratx-Pena Deportiva İS4 3









24.10.2021 13:00 Celta Vigo Ii-Cf Internacinal İS3 3









24.10.2021 13:00 Merida Ad-Tamaraceite İS4 3









24.10.2021 13:00 Atletico Balea-Sabadell İS3 3









24.10.2021 13:00 Navalcarnero-Langreo İS4 3









24.10.2021 13:00 Teruel-Espanyol Ii İS4 3









24.10.2021 13:00 Villanovense-Ud San Fernando İS4 3









24.10.2021 13:00 Belshina Bobru-Arsenal BLR1 3









24.10.2021 13:00 Tarragona-Linares Deporti İS3 3









24.10.2021 13:00 Marino De Luan-Mostoles İS4 3









24.10.2021 13:00 Real Aviles-Arosa İS4 3









24.10.2021 13:00 Europa-Ejea İS4 3









24.10.2021 13:00 Ibiza Islas Pi-Terrassa İS4 3









24.10.2021 13:00 Numancia-Formentera İS4 3









24.10.2021 13:00 Granada Ii-Calvo Sotelo İS4 3









24.10.2021 13:00 Cerezo Osaka-Yokohama Marino JAP 2









24.10.2021 13:00 Ss Reyes-Cd Badajoz İS3 3









24.10.2021 13:00 Velez-Xerez Deportivo İS4 3









24.10.2021 13:00 Atletico Pulpi-Melilla İS4 3









24.10.2021 13:00 El Ejido-Hercules İS4 3









24.10.2021 13:00 Ceuta-Cadiz Ii İS4 3









24.10.2021 13:00 Levante Ii-Murcia İS4 3









24.10.2021 13:00 Kariobangi Sha-Wazito KEN2 3









24.10.2021 13:00 Tarazona-Cerdanyola Del İS4 3









24.10.2021 13:00 Cacereno-Mensajero İS4 3









24.10.2021 13:15 Twente-Nijmegen HOL 2









24.10.2021 13:30 Altinordu-Ümraniyespor T1L 2









24.10.2021 13:30 Samtredia-Dinamo Batumi GUR 3









24.10.2021 13:30 Shukura-Lokomotiv Tb GUR 3









24.10.2021 13:30 Minsk-Slavia Mozyr BLR 3









24.10.2021 13:30 Fatih Karagümr-Hatayspor TSL 1









24.10.2021 13:40 Zaglebie Sosno-Podbeskidzie POL1 3









24.10.2021 14:00 Sogdiyona Jizz-Pakhtakor ÖZB 3









24.10.2021 14:00 Honka Akatemia-Ilves Ii FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Sjk Ii-Rops Ii FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Vasa Ifk-Js Hercules FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Ratchaburi Fc-Buriram Utd TAY 3









24.10.2021 14:00 Budafoki Mte-Budaors MAC2 3









24.10.2021 14:00 -Diosgyor MAC2 3









24.10.2021 14:00 B.Dortmund (Am-Viktoria Köln AL3 2









24.10.2021 14:00 Hamburger Sv (-Sankt Pauli Ii ALMBÖL 3









24.10.2021 14:00 Kaspyi-Akzhayik KAZP 3









24.10.2021 14:00 Radnik Bijelji-Siroki Brijeg BOSN 3









24.10.2021 14:00 Dorogi Fc-Csakvari Tk MAC2 3









24.10.2021 14:00 Nyiregyhaza-Szolnok MAC2 3









24.10.2021 14:00 Jyvaskyla-Jbk FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Fc Jazz-Grankulla FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Kaapo Kaarina-Ilves Kissat FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Otp-Fcv FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Panaderia Puli-Cd Coria İS4 3









24.10.2021 14:00 Daugava Riga-Liepaja LETK 3









24.10.2021 14:00 Port Fc-Prachuap TAY 3









24.10.2021 14:00 Nzoia United-Mathare KEN2 3









24.10.2021 14:00 Hjs Akatemia-Pif FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Ufa-Rubin Kazan RUS 2









24.10.2021 14:00 Chemie Leipzig-Union Fürstenwa ALMBÖL 3









24.10.2021 14:00 Soroksar-Szentlorinc Se MAC2 3









24.10.2021 14:00 Akropolis If-Landskrona İSÇ2 2









24.10.2021 14:00 Rukh Vynnyky-Minai UKR 3









24.10.2021 14:00 Posusje-Zeljeznicar BOSN 3









24.10.2021 14:00 Tpv Tampere-Vjs FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Gbk-Oulun Ls FİNKAK 3









24.10.2021 14:00 Gyor-Pecs MAC2 3









24.10.2021 14:00 Pitea If-If Karlstad İSÇ3 3









24.10.2021 14:00 Nice-Lyon FR1 1









24.10.2021 14:00 Lusaka Dynamos-Kafue Celtic ZAM 3









24.10.2021 14:00 Ayutthaya Unit-Raj Pracha TAY1 3









24.10.2021 14:00 St Mirren-Glasgow Rangers İKP 2









24.10.2021 14:00 Bfc Dynamo-Vfb Auerbach ALMBÖL 3









24.10.2021 14:00 Tasmania Berli-E.Cottbus ALMBÖL 3









24.10.2021 14:00 Las Palmas Ii-Don Benito İS4 3









24.10.2021 14:00 Iii Keruleti T-Siofok MAC2 3









24.10.2021 14:00 Salpa Salo-Eps FİNKAK 3









24.10.2021 14:30 Chiangmai -Chainat Hornbil TAY1 3









24.10.2021 14:30 Nong Bua Pitch-Suphanburi TAY 3









24.10.2021 14:30 Backa Topola-Partizan Belgra SIRP 3









24.10.2021 14:30 Debreceni-Puskas Academy MAC 3









24.10.2021 14:30 St Pauli-Hansa Rostock AL2 2









24.10.2021 14:30 Meuselwitz-Eilenburg ALMBÖL 3









24.10.2021 14:30 Engordany-Descaldes AND 3









24.10.2021 14:30 Dalian Pro-Shanghai Port ÇİNK 2









24.10.2021 14:30 Antwerp-Club Brugge BEL 1









24.10.2021 14:30 Regensburg-Hannover AL2 2









24.10.2021 14:30 Barnsley-Sheffield Utd İNCL 2









24.10.2021 14:30 Ullareds Ik-Eskilsminne İSÇ4 3









24.10.2021 14:30 Sandhausen-Werder Bremen AL2 2









24.10.2021 15:00 Teutonia Hambu-Phönix Lübeck ALMBÖL 3









24.10.2021 15:00 Bg Pathum Unit-Bangkok United TAY 3









24.10.2021 15:00 Sevilla-Levante İS1 1









24.10.2021 15:00 Police-Tusker KEN2 3









24.10.2021 15:00 Flora Tallinn-Kuressaare EST1 3









24.10.2021 15:00 Naftan-Nfk Minsk BLR1 3









24.10.2021 15:00 Vendsyssel-Helsingor DAN1 3









24.10.2021 15:00 Silkeborg-Odense DAN 2









24.10.2021 15:00 Udon Thani-Rayong Fc TAY1 3









24.10.2021 15:00 Varmbols Fc-Nykobing Fa İSÇ4 3









24.10.2021 15:00 Havelse-Braunschweig AL3 2









24.10.2021 15:00 Yxhult-If Karlstad Ii İSÇ4 3









24.10.2021 15:00 Brondby-Fc Kopenhag DAN 1









24.10.2021 15:00 Radunia Stezyc-Hutnik Krakow POL2 3









24.10.2021 15:00 Huddinge If-Karlslunds If İSÇ4 3









24.10.2021 15:00 Oddevold-Grebbestads If İSÇ4 3









24.10.2021 15:00 Lamphun Warrio-Phrae United TAY1 3









24.10.2021 15:00 Norderstedt-Drochtersen / A ALMBÖL 3









24.10.2021 15:00 Amorebieta-Real Sociedad I İS2 2









24.10.2021 15:00 Mirandes-Almeria İS2 2









24.10.2021 15:00 Forward-Stenungsund İSÇ4 3









24.10.2021 15:00 Bandari-Leopards Sc KEN2 3









24.10.2021 15:00 Holstein Ii-Heider Sv ALMBÖL 3









24.10.2021 15:00 Skövde Aik-Ifk Malmo İSÇ3 3









24.10.2021 15:00 Pisa-Pordenone Calci İTB 2









24.10.2021 15:15 Luzern-St Gallen İSV 2









24.10.2021 15:15 Sofapaka-Kcb KEN2 3









24.10.2021 15:30 Foggia-Taranto İTC 3









24.10.2021 15:30 Lask Linz-Altach AVU 2









24.10.2021 15:30 Fidelis Andria-Torre Neapoli İTC 3









24.10.2021 15:30 Sokol Hostoun-Pribram Ii ÇEK3 3









24.10.2021 15:30 Mes Rafsanjan-Padideh Mashhad IRAN 3









24.10.2021 15:30 Rossoblu Poten-Latina İTC 3









24.10.2021 15:30 Juve Stabia-Messina İTC 3









24.10.2021 15:30 Piacenza-Giana Erminio İTC 3









24.10.2021 15:30 Vitesse-Go Ahead Eagles HOL 2









24.10.2021 15:30 Torpedo Zhodin-Rukh Brest BLR 3









24.10.2021 15:30 Dila Gori-Samgurali GUR 3









24.10.2021 15:30 Nuova Monteros-Catania İTC 3









24.10.2021 15:30 Avellino-Paganese İTC 3









24.10.2021 15:30 Sokol Brozany-Dukla Prag Ii ÇEK3 3









24.10.2021 15:30 Hartberg-Rapid Wien AVU 2









24.10.2021 15:30 Cambuur-Feyenoord HOL 2









24.10.2021 15:30 Naft Masjed So-Sepahan IRAN 3









24.10.2021 15:30 Vibonese-Palermo İTC 3









24.10.2021 15:30 Catanzaro-Ss Monopoli 196 İTC 3









24.10.2021 15:30 Olbia 1905-Modena İTC 3









24.10.2021 15:30 Campobasso-Picerno İTC 3









24.10.2021 15:30 Juventus Ii-Pro Sesto İTC 3









24.10.2021 16:00 Rennes-Strasbourg FR1 1









24.10.2021 16:00 Fuzinar-Rudar SLVN2 3









24.10.2021 16:00 Volos Nfc-Aek YUN 3









24.10.2021 16:00 Beltinci-Jadran Dekani SLVN2 3









24.10.2021 16:00 Nykobing-Fremad Amager DAN1 3









24.10.2021 16:00 Aris-Panetolikos YUN 3









24.10.2021 16:00 Vfb Oldenburg-Oberneuland ALMBÖL 3









24.10.2021 16:00 Sw Rehden-Werder Bremen ( ALMBÖL 3









24.10.2021 16:00 Haninge-Umea İSÇ3 3









24.10.2021 16:00 Brage-Sundsvall İSÇ2 2









24.10.2021 16:00 Balikesirspor-Bursaspor T1L 2









24.10.2021 16:00 Lorient-Bordeaux FR1 1









24.10.2021 16:00 Nkwazi-Power Dynamos ZAM 3









24.10.2021 16:00 Ruvu Shooting-Polisi Morogoro TANZ 3









24.10.2021 16:00 Mjallby-Göteborg İSÇ 2









24.10.2021 16:00 Lens-Metz FR1 1









24.10.2021 16:00 Kaisar-Zhetysu KAZP 3









24.10.2021 16:00 Santa Lucia-Sliema MLTP 3









24.10.2021 16:00 Aalesund-Sandnes NOR1 3









24.10.2021 16:00 Drogheda-Derry City İRL 3









24.10.2021 16:00 Bryne-Raufoss NOR1 3









24.10.2021 16:00 Hammarby-Ostersund İSÇ 2









24.10.2021 16:00 Lsk Hansa-Hsc Hannover ALMBÖL 3









24.10.2021 16:00 Reims-Troyes FR1 1









24.10.2021 16:00 Zaglebie Lubin-Cracovia Krakow POL 3









24.10.2021 16:00 Grorud Il-Fredrikstad NOR1 3









24.10.2021 16:00 Asane-Kfum Oslo NOR1 3









24.10.2021 16:00 Linkoping City-Trollhattan Fc İSÇ3 3









24.10.2021 16:00 Sivasspor-Adana Demirspor TSL 1









24.10.2021 16:00 Stjordals-Blin-Ullensaker Kisa NOR1 3









24.10.2021 16:00 Elfsborg-Sirius İSÇ 2









24.10.2021 16:00 Stockholm Inte-Stocksund İSÇ4 3









24.10.2021 16:00 Antalyaspor-Başakşehir TSL 1









24.10.2021 16:00 West Ham-Tottenham İNP 1









24.10.2021 16:00 Indeni-Konkola Blades ZAM 3









24.10.2021 16:00 Tabor Sezana-Maribor SLVN 3









24.10.2021 16:00 Odra Opole-Gks Jastrzebie POL1 3









24.10.2021 16:00 Dinamo Zagreb-Istra HIR 3









24.10.2021 16:00 Brentford-Leicester İNP 1









24.10.2021 16:00 Simba-Galaxy Fc CAFŞL 3









24.10.2021 16:00 Gor Mahia-Al-Ahly Merowe CAFKK 3









24.10.2021 16:00 Slovan Bratisl-Liptovsky Mikul SLVK 3









24.10.2021 16:00 Ham Kam-Ranheim NOR1 3









24.10.2021 16:00 Strommen-Sogndal NOR1 3









24.10.2021 16:15 Deportivo Mald-Torque URU 3









24.10.2021 16:30 Köln-B.Leverkusen AL1 1









24.10.2021 16:30 Akhmat Grozny-Ural RUS 2









24.10.2021 16:30 Sezimivo Usti-Prostejov ÇEK2 3









24.10.2021 16:45 Budapest Honve-Mezokovesd Zsor MAC 3









24.10.2021 17:00 Lietava Jonava-Fa Siauliai LIT1 3









24.10.2021 17:00 Babrungas-Bfa LIT1 3









24.10.2021 17:00 Panevezys Ii-Suduva Ii LIT1 3









24.10.2021 17:00 Ec Sao Bernard-Sao Bernardo BRPAUK 3









24.10.2021 17:00 D. Haig-Central Norte ARJTFA 3









24.10.2021 17:00 Dnepr Mogilev-Slonim BLR1 3









24.10.2021 17:00 Viktoria Plzen-Jablonec ÇEK 3









24.10.2021 17:00 Sylvia-Ifk Lulea İSÇ3 3









24.10.2021 17:00 Zalgiris Ii-Neptüna Klaiped LIT1 3









24.10.2021 17:00 Rankweil-Lustenau Ii AVUBÖL 3









24.10.2021 17:00 Dynamo Kiev-Dnipro-1 UKR 3









24.10.2021 17:00 Fk Dainava-Dziugas Telsiai LITA 3









24.10.2021 17:00 Kauno Zalgiris-Silas LIT1 3









24.10.2021 17:00 Minija-Banga Ii LIT1 3









24.10.2021 17:00 Westerlo-Excelsior Virto BEL2 3









24.10.2021 17:00 Budejovice-Slavia Prag ÇEK 3









24.10.2021 17:00 Randers-Aarhus DAN 2









24.10.2021 17:00 Atmosfera-Riteriai Ii LIT1 3









24.10.2021 17:00 Fc Ordino-Ue Santa Coloma AND 3









24.10.2021 17:00 Anderlecht-Beerschot-Wilri BEL 2









24.10.2021 17:00 Hradec Kralove-Teplice ÇEK 3









24.10.2021 17:00 Savedalen-Ik Tord İSÇ4 3









24.10.2021 17:00 Nottingham F-Fulham İNCL 2









24.10.2021 17:00 Queens Park-Alloa İK1 3









24.10.2021 17:15 Barcelona-Real Madrid İS1 1









24.10.2021 17:15 Reggina-Parma İTB 2









24.10.2021 17:30 B68 Toftir-Tb Tvoroyri FAROEM 3









24.10.2021 17:30 Basel-Lugano İSV 2









24.10.2021 17:30 Enyimba Inter-Diambars CAFKK 3









24.10.2021 17:30 B36 Torshavn-Vikingur Gota FAROEM 3









24.10.2021 17:30 Servette-Sion İSV 2









24.10.2021 17:30 Pacos Ferreira-Arouca POR 2









24.10.2021 17:30 Kí Klaksvík-Streymur FAROEM 3









24.10.2021 17:30 Telavi-Torpedo Kutaisi GUR 3









24.10.2021 17:30 If Fuglafjordu-Runavik FAROEM 3









24.10.2021 17:45 Cayon-Racing Santande İS4 3









24.10.2021 17:45 Ajax-Psv Eindhoven HOL 1









24.10.2021 18:00 Radomlje-Mura SLVN 3









24.10.2021 18:00 Stromsgodset-Bodo Glimt NOR 2









24.10.2021 18:00 Szeged 2011-Vasas MAC2 3









24.10.2021 18:00 Salzburg-Sturm Graz AVU 2









24.10.2021 18:00 Haladas-Ajka MAC2 3









24.10.2021 18:00 Primeiro De Ag-Red Arrows CAFKK 3









24.10.2021 18:00 G.Segoviana-Pontevedra İS4 3









24.10.2021 18:00 Dac-Zemplin SLVK 3









24.10.2021 18:00 Hibernians-Valletta MLTP 3









24.10.2021 18:00 Bekescsaba Elo-Kecskemeti MAC2 3









24.10.2021 18:00 Melipilla-Univ. De Şili ŞİL 3









24.10.2021 18:00 Al Nassr (Riya-Al Ettifaq SUUD 3









24.10.2021 18:00 Racing Rioja-Gernika İS4 3









24.10.2021 18:00 Ol. Safi-Chabab FAS 3









24.10.2021 18:00 Arenas De Getx-Mutilvera İS4 3









24.10.2021 18:00 Rosenborg-Sandefjord NOR 2









24.10.2021 18:00 Tromso-Mjondalen NOR 2









24.10.2021 18:00 Valerenga-Haugesund NOR 2









24.10.2021 18:00 Kristiansund-Sarpsborg NOR 2









24.10.2021 18:15 Ofi-Lamia YUN 3









24.10.2021 18:15 Al Jabalain-Al Shoalah SUUD1 3









24.10.2021 18:30 Helsinki-Inter Turku FİN 2









24.10.2021 18:30 Aik Stockholm-Norrkoping İSÇ 1









24.10.2021 18:30 Mantova-Sudtirol İTC 3









24.10.2021 18:30 Albinoleffe-Seregno İTC 3









24.10.2021 18:30 Virtus Francav-Bari İTC 3









24.10.2021 18:30 Stuttgart-Union Berlin AL1 1









24.10.2021 18:30 Varbergs-Malmö İSÇ 2









24.10.2021 18:30 Pro Patria-Pro Vercelli İTC 3









24.10.2021 18:30 Pergolettese -Lecco İTC 3









24.10.2021 18:30 Legnago Salus-Trento Calcio 1 İTC 3









24.10.2021 18:30 Warta Poznan-Stal Mielec POL 3









24.10.2021 18:30 Carrarese-Virtus Entella İTC 3









24.10.2021 18:30 Pistoiese-Montevarchi Cal İTC 3









24.10.2021 18:30 Renate-Triestina İTC 3









24.10.2021 18:30 Virtus Verona-Fiorenzuola İTC 3









24.10.2021 18:30 Lokomotiva-Rijeka HIR 3









24.10.2021 19:00 Real Sociedad -Tropezon İS4 3









24.10.2021 19:00 Midtjylland-Sonderjyske DAN 2









24.10.2021 19:00 Fenerbahçe-Alanyaspor TSL 1









24.10.2021 19:00 La Nucia-Eldense İS4 3









24.10.2021 19:00 Es Tunis-Al Ittihad CAFŞL 3









24.10.2021 19:00 Zenit-Spartak Moskova RUS 1









24.10.2021 19:00 Mar Menor-Toledo İS4 3









24.10.2021 19:00 Ferencvaros-Mtk MAC 3









24.10.2021 19:00 Dodoma Jiji-Tanzania Prison TANZ 3









24.10.2021 19:00 Widzew Lodz-Lks Lodz POL1 3









24.10.2021 19:00 Kocaelispor-Gençlerbirliği T1L 2









24.10.2021 19:00 Depor Municipa-Melgar PER 3









24.10.2021 19:15 Burgos-Huesca İS2 2









24.10.2021 19:15 Ponferradina-Oviedo İS2 2









24.10.2021 19:30 Ue Cornella-Albacete İS3 3









24.10.2021 19:30 Zoria Luhansk-Kolos Kovalivka UKR 3









24.10.2021 19:30 Zamora-Cd Calahorra İS3 3









24.10.2021 19:30 Saburtalo -Dinamo Tiflis GUR 3









24.10.2021 19:30 Santa Coloma-Sant Julia AND 3









24.10.2021 19:30 Genk-Gent BEL 1









24.10.2021 19:30 Real Betis-Vallecano İS1 1









24.10.2021 19:30 Ud Alzira-Atletico Mancha İS4 3









24.10.2021 19:45 Kizilyildiz-Radnicki Nis SIRP 3









24.10.2021 20:00 Comunicaciones-Malacateco GUAT 3









24.10.2021 20:00 Vizela-Benfica POR 2









24.10.2021 20:00 Puntarenas Fc-Marineros Punta KOSB 3









24.10.2021 20:00 Pumas Unam-Club Tijuana MEK 2









24.10.2021 20:00 Sparta Prag-Mlada Boleslav ÇEK 3









24.10.2021 20:00 Odds Bk-Brann NOR 2









24.10.2021 20:00 Sirens-Birkirkara MLTP 3









24.10.2021 20:00 Es Setif-Nouadhibou CAFŞL 3









24.10.2021 20:00 Al Hilal Omdur-Rivers United CAFŞL 3









24.10.2021 20:30 Olympiakos-Paok YUN 1









24.10.2021 20:30 Nueva-Antigua Guatema GUAT 3









24.10.2021 20:30 Bochum-E.Frankfurt AL1 1









24.10.2021 20:30 Tuzla City-Borac Banja Luk BOSN 3









24.10.2021 21:00 Piast Gliwice-Legia Varşova POL 3









24.10.2021 21:00 Js Kabylie-Far Rabat CAFKK 3









24.10.2021 21:00 Waasland Bever-Lommel BEL2 3









24.10.2021 21:00 Temuco-Fernandez Vial ŞİLİB 3









24.10.2021 21:00 Rsb Berkane-Us Ben Guerdane CAFKK 3









24.10.2021 21:00 Groningen-Az Alkmaar HOL 2









24.10.2021 21:15 Cesar Vallejos-Alianza Univers PER 3









24.10.2021 21:15 Liverpool Mont-Boston River URU 3









24.10.2021 21:30 Gimnasia Jujuy-San Martin Sj ARJPBN 3









24.10.2021 21:30 Spal 2013-Como İTB 2









24.10.2021 21:30 Olmedo-Delfin EKV1 3









24.10.2021 21:45 Marsilya-Paris Sg FR1 1









24.10.2021 21:45 Godoy Cruz-Banfield ARJ 2









24.10.2021 21:45 Colon Santa Fe-Estudiantes Lp ARJ 1









24.10.2021 22:00 Las Palmas-Alcorcon İS2 2









24.10.2021 22:00 Novorizontino-Tombense BRE3 3









24.10.2021 22:00 Atletico Madri-Real Sociedad İS1 1









24.10.2021 22:00 Independiente -Real Tomayapo BOLİ 3









24.10.2021 22:00 Remo-Ponte Preta BR2 3









24.10.2021 22:00 Oh Leuven-Sint Truiden BEL 2









24.10.2021 22:00 Atletico Mg-Cuiaba BR1 2









24.10.2021 22:00 Leones Fc-Bogota KOLPB 3









24.10.2021 22:00 Nautico-Vasco Da Gama BR2 3









24.10.2021 22:00 Internacional-Corinthians BR1 1









24.10.2021 22:30 Colo Colo-Univ. Catolica ŞİL 3









24.10.2021 22:30 Portimonense-Estoril POR 1









24.10.2021 23:00 Llaneros-Barranguilla KOLPB 3









24.10.2021 23:00 Real Santander-Fortaleza KOLPB 3









24.10.2021 23:00 Santos De Guap-Adr Jicaral KOSTA 3









24.10.2021 23:30 Alianza Lima-Sporting Crista PER 3









24.10.2021 23:30 Cerrito-Montevideo Wand URU 3









24.10.2021 23:30 Union Magdalen-Valledupar KOLPB 3









Günün İddaa Programı ve Bülteni

Günün iddaa programını takip etmek isteyen bahis severler, sitemiz üzerinden her gün güncel olarak iddaa programını görüntüleyebilirler. Türkiye’nin en popüler spor bahis hizmeti olan iddaa ile futbol maçları başta olmak üzere basketbol, voleybol, hentbol ve diğer branşlardaki sporlara özel bahis oranlarını ve tüm detaylara ulaşmak oldukça kolay. Yapmanız gereken her gün sitemizi ziyaret ederek güncel iddaa programını anlık olarak takip etmek. Böylelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz gün hangi maçların öne çıktığını yakından takip ederek kuponunuzu büyük bir keyifle hazırlayabilirsiniz.

Günlük İddaa Programı Listesi

İddaa program listesi bahis oynamak için ihtiyaç duyduğunuz bütün spor müsabakalarının tamamını içeren bir listedir. Bahis severler bu listeden diledikleri maçları seçerek kuponlarını oluşturabilirler. İddaa kuponlarının detayları hakkında bilgilere yazımızın devamında değineceğiz. Ancak öncelikle iddaa program listesinin hangi maçlardan oluştuğunu iyi bilmek gerekir.

İddaa program listesinde yer alan spor müsabakaları Spor Toto Teşkilatı’nın kararları sonucu belirlenmektedir. Dolayısıyla hangi maçların bahislere açılacağına dair yetki bu kurumdadır.

İddaa program listesi haftada iki defa olmak üzere Türkiye Spor Toto Kurumu tarafından belirlenen müsabakaları içererek yayınlanmaktadır. Aksi bir durum kurum tarafından belirtilmediği sürece her iddaa program listesi haftanın Salı ve Perşembe günleri kamuoyuna ve tüm bahis severlere duyurulur. Bahis oynamak için söz konusu 2 döneme ayrılmış haftalık program hafta içi iddaa program listesi ve hafta sonu iddaa program listesi olarak adlandırılmaktadır. Bu iddaa programların yayınlanma zamanlarına bakacak olursak:

  • Salı günleri saat 07:30 hafta içi programının ve iddaa listesinin yayınlandığı zamandır.
  • Perşembeyi cumaya bağlayan gece yarısından sonra da hafta sonu programı ve iddaa listesi yayınlanır. Saat olarak gece 00:15 gibi söz konusu program ve liste kamuoyuna ve bahis severlere duyurulur.

Günlük İddaa Bülteni

İddaa program yeni listenin yayınlanması her hafta 2 kere olmak üzere Türkiye Sport Toto Teşkilatı tarafından yapılmaktadır. Yeni iddaa programına göre maçları inceleyip kupon hazırlamak isteyen bahis severlerin bu noktada dikkat etmesi gereken önemli noktalar vardır. İddaa üzerinden spor müsabakalarına bahis oynamak isteyen kişiler yeni program listesinin yayınlandığı saatleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Bu durumu örnekle açıklamak gerekirse;

  • Hafta içi programına göre maçları inceleyip kupon hazırlayan bahis sever kuponunu salı günü saat 02:55’e kadar oynaması gerekir. Çünkü salı günü saat 07:30’da yeni program yayınlandığı için bu söz konusu zamanı geçirdiğiniz takdirde kuponunuz geçersiz sayılacaktır.

 

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP