ÖZEL ETKİNLİKLER NEDİR VE NASIL OYNANIR08.05.2014 00:00

ÖZEL ETKİNLİKLER NEDİR VE NASIL OYNANIR

ÖZEL ETKİNLİKLER NEDİR VE NASIL OYNANIR?

Özel etkinlikler iddaa’nın, derbi maçları, şampiyonlar ligi, dünya kupası, avrupa şampiyonası gibi önemli müsabakalarda bahis severlere sunduğu bir tahmin oyunudur. Bu oyun çeşitli seçeneklerle oynatılabilmektedir. Bunları sırayla açıklayacak olursak;

İlk golü kim atar? 


Bir maçta ilk golün hangi oyuncu tarafından atılacağı tahmini yaptıran oyunu oynayabilmeniz için verilen programdaki özel etkinlik kodu kupona yazılıp oyuncuya verilen kod kırmızı renkte verilen sayılara işaretlenir.


Son golü kim atar?

Son golü kim atar oyunu kodlama bakımından ilk golü kim atar? oyunuyla aynı şekilde olup maçta atılan son golün hangi oyuncu tarafından olacağı tahminini yaptıran bir etkinliktir.


Hangi oyuncu gol atar?

Bu etkinlikte de kodlama aynı şekildedir ve başta anlattığımız diğer oyunlardan farklı olarak yazdığınız futbolcu maç içinde gol attığı sürece kuponunuz tutmuş sayılmaktadır.


Kırmızı kart olur mu?

Bu etkinlikte maçta kırmızı olup olmayacağı sorulur ve oynama şekli ise kırmızı kart olur oynadıysanız özel etkinlik kodu yazıldıktan sonra skor kısmına ilk satıra 2 ikinci satıra 2 işaretlenmelidir.


Gol kralı oyunları

Bahsi geçen turnuvada kimin gol kralı olacağı sorulur ve kodlama şekli gol atar oyunlarıyla aynıdır.


Finalist veya Yarı Finalist oyunları

Turnuvada kimin finalist olacağı tahmini oyunudur ve kodlama şekli gol atar oyunlarıyla aynıdır.

13007 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP