Türkiye İtalya İddaa Maç Tahmini 11 Haziran 202105.06.2021

Türkiye İtalya İddaa Maç Tahmini 11 Haziran 2021

Tahmin
ÇŞ 1-0 - Oran 1.84 - Saat 22:00

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy
İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

Euro 2020 açılış karşılaşmasında, ev sahiplerinden biri olan İtalya ile milli takımımız Türkiye karşı karşıya geliyor. A grubu ve turnuva oldukça zorlu bir mücadele ile başlıyor. İtalya son senelerde iyi bir görüntü sergiledi ve iyi bir jenerasyon ile turnuvaya geliyor. İngiltere, Almanya, Fransa ve İspanya gibi 4 büyük ülkenin ardından favorilerden biri konumunda ve ev sahibi olması da büyük bir avantaj. İleri uçta İnsigne, İmmobile ve Berardi ile oynayacaklar gibi duruyor ve yedeklerden de Belotti, Chiesa ve Bernardeschi gelecek. Orta sahada Jorginho ve Locatelli gibi 2 önemli oyuncu var, stoper 2'lisi ise Bonucci ve Chiellini. Bu takım şu saydığım yere kadar gerçekten oldukça kaliteli bir ekip ancak bekleri ciddi anlamda orta sınıf diyebilirim. Chiellini ve Bonucci'den birisinin de daha çok koşup, gerektiğinde pis işleri yapan kişi olmak zorunda ve 2 oyuncu da uzun zamandır bu oyundan çok uzakta. Insigne, Immobile ve Berardi kağıt üstünde çok tehlikeli görünseler de, ne kadar birbirlerini tamamlayabilecekler göreceğiz. Açıkçası bizden kağıt üstünde üstün oldukları ortada, hazırlık kampını da iyi geçirdiler ama 1.44'lük oranı alacak kadar favoriler mi emin değilim. 

Temsilcimiz ise hazırlık dönemini pek iyi geçirmiyor açıkçası. Tabii bundaki en büyük etken Şenol Güneş'in bir şeyler deniyor olması halen daha. Gine ve Azerbaycan ile yapılan hazırlık maçları tamamen İsviçre ve Galler için yapılan maçlardı. İtalya'ya karşı özel bir önlem aldık mı hep beraber göreceğiz ama kadromuzu da yabana atmamak gerekiyor. Özellikle Merih ve Çağlar ile başlayan iskelet, Okay, Ozan ve Yusuf ile devam edecek gibi duruyor ki Okay ve Ozan ciddi anlamda önemli oyuncular İtalya gibi fizikli takımlara karşı. Açıkçası işimiz çok zor ama bence imkansız değil. 

Ben 1.44'lük orandan İtalya'ya bahis alma taraftarı değilim, milli takımımız büyük maçları çok iyi oynadığını 2 senedir bir çok kez gösterdi. Bu maçtan da puan alabilir. 

Tahmin ÇŞ 1-0 Oran 1.84

Bu tahmin için yapılan yorumlar (1)

Türkün imanı milli takımın kalitesi İtalyaya yeter

Selim: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
648 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP