Tahminler

GÜNCEL Yarınki İddaa Bülteni, İddaa Programı

18.04.2021 Lig MBS 1 0 2 Alt Üst KG Var KG Yok IY1 IY0 IY2
17.04.2021 08:00 Suwon Fc-Gangwon GKOR 2









17.04.2021 08:00 North Shore Ma-Manly United AVNPL 3









17.04.2021 08:00 V-Varen Nagasa-Machida Zelvia JAP2 3









17.04.2021 08:00 Renofa Yamaguc-Kusatsu Gunma JAP2 3









17.04.2021 08:00 Canberra Olymp-Belconnen Unite AVNPL 3









17.04.2021 08:00 Oita Trinita-Kashiwa JAP 2









17.04.2021 08:00 Avispa Fukuoka-Fc Tokyo JAP 2









17.04.2021 08:00 Niigata-Zweigen Kanazaw JAP2 3









17.04.2021 08:00 Eastern Lions-Heidelberg Unit AVNPL 3









17.04.2021 08:00 Kyoto Sanga-Gira Kitakyushu JAP2 3









17.04.2021 08:00 Omiya-Ehime Fc JAP2 3









17.04.2021 08:00 Jef Utd Chiba-Tochigi Sc JAP2 3









17.04.2021 08:00 Yokohama Fc-Sendai JAP 2









17.04.2021 08:00 Matsumoto Yama-Kofu JAP2 3









17.04.2021 08:00 Tokushima-Kashima JAP 2









17.04.2021 08:30 Adelaide Raide-Adelaide Comets AVNPL 3









17.04.2021 08:30 Sturt Lions-Campbelltown Ci AVNPL 3









17.04.2021 08:30 Sutherland Sha-Rockdale Cs AVNPL 3









17.04.2021 09:00 Gyeongju Hnp-Daejeon Korail GK3L 3









17.04.2021 09:00 Gimpo Citizen-Busan Transport GK3L 3









17.04.2021 09:00 Ulsan Citizen-Yangju Citizen GK3L 3









17.04.2021 09:00 Shonan-Vissel Kobe JAP 2









17.04.2021 09:15 Logan Lightnin-Gold Coast Knig AVSQ 3









17.04.2021 10:00 Fagiano Okayam-Mito Hollyhock JAP2 3









17.04.2021 10:00 Bayswater City-Floreat Athena AVUSB 3









17.04.2021 10:00 South Melbourn-St. Albans Sain AVNPL 3









17.04.2021 10:00 Ecu Joondalup-Rockingham City AVUSB 3









17.04.2021 10:00 Inglewood Unit-Sorrento AVUSB 3









17.04.2021 10:00 Eastern-Lee Man Fc HK1 3









17.04.2021 10:00 Gwelup Croatia-Perth Glory Ii AVUSB 3









17.04.2021 10:00 Cocbkurn City-Perth AVUSB 3









17.04.2021 10:00 Bucheon-Ansan Greeners GKOR2 3









17.04.2021 10:00 Armadale-Balcatta AVUSB 3









17.04.2021 10:00 Edgeworth Eagl-Hamilton Olympi AVNPL 3









17.04.2021 10:05 Western United-Cc Mariners AVUS 2









17.04.2021 10:30 Monaro Panther-Woden Valley AVNPL 3









17.04.2021 10:30 Incheon Utd-Jeju Utd GKOR 2









17.04.2021 10:30 Adelaide City-Blue Eagles AVNPL 3









17.04.2021 10:30 Fc Seoul-Daegu GKOR 2









17.04.2021 11:00 Ryukyu-Tokyo Verdy JAP2 3









17.04.2021 11:00 Marconi-Sydney Olympic AVNPL 3









17.04.2021 11:30 Gold Coast Uni-Queensland Lion AVSQ 3









17.04.2021 11:30 Adelaide Olymp-South Adelaide AVNPL 3









17.04.2021 12:00 Partizan Barde-Slovan Bratisla SLVK2 3









17.04.2021 12:00 Mt Druitt Town-Sydney United AVNPL 3









17.04.2021 12:00 Dandenong Thun-Hume City AVNPL 3









17.04.2021 12:00 Tom Tomsk-Veles RUS1 3









17.04.2021 12:10 Melbourne City-Melbourne Victo AVUS 1









17.04.2021 12:30 Gyeongnam-Busan Ipark GKOR2 3









17.04.2021 13:00 Yenisey-Orenburg RUS1 3









17.04.2021 13:00 Gwangju-Pohang Steelers GKOR 2









17.04.2021 13:00 Feirense-Varzim POR2 3









17.04.2021 13:00 Slna-Hong Linh Ha Ti VİET 3









17.04.2021 13:00 Sqc Binh Dinh-Thanh Hoa VİET 3









17.04.2021 13:30 Denizlispor-Bşb Erzurumspor TSL 1









17.04.2021 13:40 Gornik Leczna-Puszcza Niepolo POL1 3









17.04.2021 13:45 Kilmarnock-Montrose İKK 3









17.04.2021 13:45 Angers-Rennes FR1 1









17.04.2021 14:00 Örebro Syrians-Hudiksvalls İSÇ3 3









17.04.2021 14:00 Irtysh Omsk-Baltika Kalinin RUS1 1









17.04.2021 14:00 Cove Rangers-Falkirk İK1 3









17.04.2021 14:00 Dunfermline-Queen Of South İKCL 3









17.04.2021 14:00 Elgin-Albion Rovers İK2 3









17.04.2021 14:00 Alloa-Raith Rovers İKCL 3









17.04.2021 14:00 Sfb-Oure-Holstebro DAN2 3









17.04.2021 14:00 Arbroath-Ayr Utd İKCL 3









17.04.2021 14:00 Assyriska Tura-Vanersborgs If İSÇ3 3









17.04.2021 14:00 Spartak Moscow-Volgar Astrakha RUS1 3









17.04.2021 14:00 Edinburg C.-Queens Park İK2 3









17.04.2021 14:00 Cowdenbeath-Stirling Albion İK2 3









17.04.2021 14:00 St Pauli-Würzburger Kick AL2 2









17.04.2021 14:00 Minai-Desna UKR 3









17.04.2021 14:00 Ifk Malmo-Lindome Gif İSÇ3 3









17.04.2021 14:00 Annan-Brechin İK2 3









17.04.2021 14:00 Afc Eskilstuna-Akropolis If İSÇ2 2









17.04.2021 14:00 Krylya Sovieto-Fakel Voronezh RUS1 3









17.04.2021 14:00 Tvaaker-Qviding İSÇ3 3









17.04.2021 14:00 Akhmat Grozny-Khimki RUS 2









17.04.2021 14:00 East Fife-Peterhead İK1 3









17.04.2021 14:00 Torpedo Zhodin-Dinamo Brest BLR 3









17.04.2021 14:15 Halifax-Lynn Town İBSL 3









17.04.2021 14:30 Nottingham F-Huddersfield İNCL 2









17.04.2021 14:30 Shrewsbury-Doncaster İN1 3









17.04.2021 14:30 Forest Green-Scunthorpe İN2 3









17.04.2021 14:30 Stevenage-Mansfield İN2 3









17.04.2021 14:30 Wigan-Crewe İN1 3









17.04.2021 14:30 Vsk Arhus-Sydvest DAN2 3









17.04.2021 14:30 Brentford-Millwall İNCL 1









17.04.2021 14:30 Grimsby-Bolton İN2 3









17.04.2021 14:30 Harrogate-Bradford İN2 3









17.04.2021 14:30 Dagenham & Red-Solihull Moors İBSL 3









17.04.2021 14:30 Middlesbrough-Qpr İNCL 1









17.04.2021 14:30 Sheffield Wed-Bristol City İNCL 2









17.04.2021 14:30 Charlton-Ipswich İN1 3









17.04.2021 14:30 Rochdale-Accrington İN1 3









17.04.2021 14:30 Mk Dons-Portsmouth İN1 3









17.04.2021 14:30 Hull-Fleetwood Town İN1 3









17.04.2021 14:30 Wealdstone-Hartlepool İBSL 3









17.04.2021 14:30 Notts County-Eastleigh İBSL 3









17.04.2021 14:30 Chesterfield-Bromley İBSL 3









17.04.2021 14:30 Exeter-Southend İN2 3









17.04.2021 14:30 Luton-Watford İNCL 2









17.04.2021 14:30 Burton Albion-Plymouth İN1 3









17.04.2021 14:30 Woking-Wrexham İBSL 3









17.04.2021 14:30 Stockport-Maidenhead Utd İBSL 3









17.04.2021 14:30 Carlisle-Port Vale İN2 3









17.04.2021 14:30 Bristol Rovers-Lincoln İN1 3









17.04.2021 14:30 Blackpool-Sunderland İN1 3









17.04.2021 14:30 Swansea-Wycombe İNCL 2









17.04.2021 14:30 Stoke-Preston İNCL 2









17.04.2021 14:30 Barnet-Aldershot İBSL 3









17.04.2021 14:30 Tranmere-Salford City İN2 3









17.04.2021 14:30 Morecambe-Oldham İN2 3









17.04.2021 14:30 Yeovil-Boreham Wood İBSL 3









17.04.2021 14:30 Newport County-Cambridge İN2 3









17.04.2021 14:30 Newcastle Utd-West Ham İNP 1









17.04.2021 14:30 Leyton Orient-Barrow İN2 3









17.04.2021 15:00 Pisa-Cosenza İTB 2









17.04.2021 15:00 Hoffenheim Ii-Fc Giessen ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Preussen Munst-Lippstadt 08 ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Monchengladbac-Rot Weiss Ahlen ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Freiburg Ii-Pirmasens ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Fsv Frankfurt-Tus Rw Koblenz ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Bahlinger Sc-Stadtallendorf ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Sonnenhof Gros-Schott Mainz ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Lugo-Alcorcon İS2 1









17.04.2021 15:00 Bergisch Gladb-Wiedenbruck ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Homberg-Sportfreunde Lo ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Vicenza-Lecce İTB 2









17.04.2021 15:00 Tekstilshchik-Shinnik Yarosla RUS1 3









17.04.2021 15:00 Mainz (Amt)-Hessen Kassel ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Sv 1919 Strael-Essen ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Türkgücü-Atasp-1860 Münih AL3 2









17.04.2021 15:00 Naesby-B 93 DAN2 3









17.04.2021 15:00 Aalen-Homburg ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Mlada Boleslav-Opava ÇEK 2









17.04.2021 15:00 Empoli-Brescia İTB 2









17.04.2021 15:00 Monza-Cremonese İTB 2









17.04.2021 15:00 Salernitana-Unione V. İTB 1









17.04.2021 15:00 Viktoria Köln-Hallescher AL3 2









17.04.2021 15:00 Verl 1924-Uerdingen 05 AL3 2









17.04.2021 15:00 Kaiserslautern-Saarbrucken AL3 2









17.04.2021 15:00 Offenbach-Stuttgart (Amt) ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Middelfart-Dalum DAN2 3









17.04.2021 15:00 Ab Tarnby-Roskilde DAN2 3









17.04.2021 15:00 Chertanovo Mos-Ska-Khabarovsk RUS1 3









17.04.2021 15:00 Hegelmann Lita-Banga LITA 3









17.04.2021 15:00 Reggina-Reggiana İTB 2









17.04.2021 15:00 Aachen-Wegberg-Beeck ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Blokhus-Aarhus Fremad DAN2 3









17.04.2021 15:00 Ofi-Atromitos YUN 3









17.04.2021 15:00 Magdeburg-Zwickau AL3 2









17.04.2021 15:00 Holbæk-Frem DAN2 3









17.04.2021 15:00 Hillerod-Skovshoved DAN2 3









17.04.2021 15:00 Targoviste-Hermanstadt ROM 3









17.04.2021 15:00 Rödinghausen-Bonner Sc ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Steinbach-Bayern Alzenau ALMBÖL 3









17.04.2021 15:00 Astoria Walldo-Elversberg ALMBÖL 3









17.04.2021 15:15 Sai Gon-Van Hoa Hai Pho VİET 3









17.04.2021 15:30 Amstetten-Liefering AU2 2









17.04.2021 15:30 Pasching-Floridsdorfer AU2 2









17.04.2021 15:30 Blau-Weiss Lin-Vorwarts Steyr AU2 2









17.04.2021 15:30 Chrudim-Lisen ÇEK2 3









17.04.2021 15:30 Sengkang-Young Lions SİNP 3









17.04.2021 15:30 Avusturya Wien-Wacker Innsbruc AU2 2









17.04.2021 15:45 Ujpest-Mezokovesd Zsor MAC 3









17.04.2021 16:00 Resovia Rzeszo-Stomil Olsztyn POL1 3









17.04.2021 16:00 Flora Tallinn-Trans Narva EST1 3









17.04.2021 16:00 Neftekhimik-Akron RUS1 3









17.04.2021 16:00 Crotone-Udinese İTA 1









17.04.2021 16:00 Mladost Doboj -Tuzla City BOSN 3









17.04.2021 16:00 Gais-Vasteras İSÇ2 2









17.04.2021 16:00 Dinamo Briansk-Krasnodar-2 RUS1 3









17.04.2021 16:00 Ask Bravo-Domzale SLVN 3









17.04.2021 16:00 Clermont-Le Havre FR2 2









17.04.2021 16:00 Sampdoria-Verona İTA 1









17.04.2021 16:00 Garbarnia Krak-Sokol Ostroda POL2 3









17.04.2021 16:00 Lechia Gdansk-Piast Gliwice POL 2









17.04.2021 16:00 Pretoria Calli-Chippa United GAFK 3









17.04.2021 16:00 Neman Grodno-Minsk BLR 3









17.04.2021 16:00 Troyes-Caen FR2 2









17.04.2021 16:00 Nykobing-Kfum Roskilde DAN2 3









17.04.2021 16:00 Oskarshamns Ai-Torns İSÇ3 3









17.04.2021 16:00 Trabzonspor-Hatayspor TSL 1









17.04.2021 16:00 Keçiörengücü-Tuzlaspor T1L 1









17.04.2021 16:00 Krupa Fk-Sloboda Tuzla BOSN 3









17.04.2021 16:00 Brage-Falkenberg İSÇ2 2









17.04.2021 16:00 Yeni Malatyasp-Alanyaspor TSL 1









17.04.2021 16:00 Olimpiyets-Chayka RUS1 3









17.04.2021 16:00 Hammarby-Mjallby İSÇ 2









17.04.2021 16:15 Sabah-Uitm MALES 3









17.04.2021 16:30 Rotor Volgogra-Dinamo Moskova RUS 2









17.04.2021 16:30 L.Moskova-Rostov RUS 2









17.04.2021 16:30 Wuppertaler-Köln (Am) ALMBÖL 3









17.04.2021 16:30 M Gladbach-E.Frankfurt AL1 1









17.04.2021 16:30 Freiburg-Schalke AL1 1









17.04.2021 16:30 Slovan Bratisl-Spartak Trnava SLVK 3









17.04.2021 16:30 Wolfsburg-B.Münih AL1 1









17.04.2021 16:30 Ruzomberok-Pohronie SLVK 3









17.04.2021 16:30 Union Berlin-Stuttgart AL1 1









17.04.2021 16:30 Augsburg-Arminia Bielefe AL1 1









17.04.2021 17:00 Sandecja Nowy -Widzew Lodz POL1 3









17.04.2021 17:00 Castellon-Mallorca İS2 2









17.04.2021 17:00 Skuad Projek-Kelantan United MALEP 3









17.04.2021 17:00 Wigry Suwalki-Bytovia Bytow POL2 3









17.04.2021 17:00 Karvina-Budejovice ÇEK 2









17.04.2021 17:00 Cittadella-Chievo İTB 1









17.04.2021 17:00 Inter Baku-Sabah AZERS 3









17.04.2021 17:00 Lunds-Atvidaberg İSÇ3 3









17.04.2021 17:00 Spartak Vladik-Torpedo Moskova RUS1 3









17.04.2021 17:00 Pbdkt T-Team-Johor Dt Ii MALEP 3









17.04.2021 17:00 Ifk Lulea-Sandvikens İSÇ3 3









17.04.2021 17:00 Sigma Olomouc-Teplice ÇEK 2









17.04.2021 17:00 Skövde Aik-Österlen İSÇ3 3









17.04.2021 17:00 Vorskla Poltav-Zoria Luhansk UKR 3









17.04.2021 17:00 Skra Czestocho-Hutnik Krakow POL2 3









17.04.2021 17:00 Perak-Kedah MALES 3









17.04.2021 17:00 Rfc Seraing-Lierse Kempenzo BEL2 3









17.04.2021 17:00 Linkoping City-Utsiktens Bk İSÇ3 3









17.04.2021 17:00 Olimpia Elblag-Lech Poznan Ii POL2 3









17.04.2021 17:15 Panetolikos-Apollon Smirnis YUN 3









17.04.2021 17:30 Puchov-Skalica SLVK2 3









17.04.2021 17:30 Guimaraes-Santa Clara POR 2









17.04.2021 17:30 Fk Kosice-Dubnica SLVK2 3









17.04.2021 17:30 Poprad- SLVK2 3









17.04.2021 17:30 Moreirense-Tondela POR 2









17.04.2021 17:30 Gaz Metan Medi-Voluntari ROM 3









17.04.2021 17:30 Liptovsky Miku-Podbrezova SLVK2 3









17.04.2021 17:30 Kfc Komarno-Slavoj Trebisov SLVK2 3









17.04.2021 18:00 St Polten-Austria Vienna AVU 2









17.04.2021 18:00 Union San Feli-Puerto Montt ŞİLİB 3









17.04.2021 18:00 Nitra-Senica SLVK 3









17.04.2021 18:00 Vasalund Essin-Trelleborg İSÇ2 2









17.04.2021 18:00 Marsilya-Lorient FR1 1









17.04.2021 18:00 Ried-Altach AVU 2









17.04.2021 18:00 Dac-Trencin SLVK 3









17.04.2021 18:00 Skf Sered-Zemplin SLVK 3









17.04.2021 18:00 Bate Borisov-Energetik-Bgu BLR 3









17.04.2021 18:00 Admira Wacker-Hartberg AVU 2









17.04.2021 18:00 Brommapojkarna-Umea İSÇ3 3









17.04.2021 18:00 Kisvarda-Ferencvaros MAC 3









17.04.2021 18:15 Nd Gorica-Olimpija Ljubli SLVN 3









17.04.2021 18:30 Rakow Czestoch-Lech Poznan POL 3









17.04.2021 18:30 Ravenna-Perugia İTC 3









17.04.2021 18:30 Vibonese-Avellino İTC 3









17.04.2021 18:30 Altrincham-Sutton United İBSL 3









17.04.2021 19:00 Pordenone Calc-Frosinone İTB 1









17.04.2021 19:00 Adana Demirspo-Giresunspor T1L 1









17.04.2021 19:00 Göztepe-Galatasaray TSL 1









17.04.2021 19:00 Krasnodar-Zenit RUS 2









17.04.2021 19:00 Sassuolo-Fiorentina İTA 1









17.04.2021 19:00 Barnechea-Coquimbo Unido ŞİLİB 3









17.04.2021 19:15 Newtown-Haverfordwest GAL 3









17.04.2021 19:15 Sc Kriens-Schaffhausen İSV2 3









17.04.2021 19:15 Las Palmas-Malaga İS2 1









17.04.2021 19:15 Neftchi Baku-Zira AZERS 3









17.04.2021 19:15 Sion-Zurich İSV 2









17.04.2021 19:15 Sporting Gijon-Oviedo İS2 2









17.04.2021 19:15 Gap Connahs Qu-Barry Town GAL 3









17.04.2021 19:15 Grasshoppers-Wil İSV2 3









17.04.2021 19:15 Bala Town-Caernarfon GAL 3









17.04.2021 19:15 Cefn Druids-Cardiff Mu GAL 3









17.04.2021 19:15 The New Saints-Penybont GAL 3









17.04.2021 19:30 Aberdeen-Livingston İKK 1









17.04.2021 19:30 B.Leverkusen-Köln AL1 1









17.04.2021 19:30 St Johnstone-Clyde İKK 3









17.04.2021 19:30 Sarmiento-Lanus ARJ 2









17.04.2021 19:30 Linfield-Ballymena KİRL 3









17.04.2021 19:30 Oxford-Gillingham İN1 3









17.04.2021 19:30 Charleroi-Eupen BEL 2









17.04.2021 19:30 Viktoria Plzen-Jablonec ÇEK 3









17.04.2021 19:30 Afc Wimbledon-Swindon İN1 3









17.04.2021 19:30 Chelsea-Manchester City FAK 1









17.04.2021 19:30 Portadown Fc-Cliftonville KİRL 3









17.04.2021 19:30 Colchester-Walsall İN2 3









17.04.2021 19:30 Shakhtar Donet-Dynamo Kiev UKR 3









17.04.2021 19:30 Volos Nfc-Pas Giannina YUN 3









17.04.2021 20:00 Concarneau-Bastia-Borgo FR3 3









17.04.2021 20:00 Benfica-Gil Vicente POR 2









17.04.2021 20:00 Sligo Rovers-Finn Harps İRL 3









17.04.2021 20:00 Al Rayyan-Persepolis AŞMP 3









17.04.2021 20:00 Shakhtyer Soli-Slavia Mozyr BLR 3









17.04.2021 20:00 Belenenses-Maritimo POR 1









17.04.2021 20:00 Sarajevo-Borac Banja Luk BOSN 3









17.04.2021 20:00 Sete-Laval FR3 3









17.04.2021 20:00 Kizilyildiz-Radnik Surdulic SIRP 3









17.04.2021 20:00 Dundalk-St Patricks İRL 3









17.04.2021 20:00 Shamrock Rover-Longford İRL 3









17.04.2021 20:05 Rijeka-Lokomotiva HIR 3









17.04.2021 20:30 Universitatea -Sepsi ROM 3









17.04.2021 20:30 Paksi-Zalaegerszeg MAC 3









17.04.2021 21:00 Rodez Aveyron-Paris Fc FR2 2









17.04.2021 21:00 Iztapa-Sacachispas GUAT 3









17.04.2021 21:00 Koper-Tabor Sezana SLVN 3









17.04.2021 21:00 Dunkerque-Grenoble FR2 1









17.04.2021 21:00 Al Nassr (Riya-Al Sadd AŞMP 3









17.04.2021 21:00 Boulogne-Saint Brieuc FR3 3









17.04.2021 21:00 Tractor Fc-Al Sharjah AŞMP 3









17.04.2021 21:00 Red Star Paris-Cholet FR3 3









17.04.2021 21:00 Valenciennes-Guingamp FR2 2









17.04.2021 21:00 Toulouse-Chateauroux FR2 2









17.04.2021 21:00 Sochaux-Pau Fc FR2 2









17.04.2021 21:00 Chambly-Amiens FR2 1









17.04.2021 21:00 Ajaccio-Chamois Niortai FR2 2









17.04.2021 21:00 Rwdm 47-Lommel BEL2 3









17.04.2021 21:00 Auxerre-Nancy FR2 1









17.04.2021 21:00 Montreal-Toronto ABD 2









17.04.2021 21:00 Brown-D Belgrano ARJPBN 3









17.04.2021 21:00 Wisla Krakow-Warta Poznan POL 3









17.04.2021 21:00 Go Ahead Eagle-Almere City HOL2 2









17.04.2021 21:30 St Gallen-Luzern İSV 2









17.04.2021 21:30 Barracas-Moron ARJPBN 3









17.04.2021 21:30 Instituto Cord-Erro Carril Oes ARJPBN 3









17.04.2021 21:35 Al Fateh-Damak SUUD 3









17.04.2021 21:45 Cagliari-Parma İTA 1









17.04.2021 21:45 San Lorenzo-Argentinos Jr ARJ 2









17.04.2021 21:45 Antwerp-Genk BEL 1









17.04.2021 22:00 Norwich-Bournemouth İNCL 1









17.04.2021 22:00 Dalmine-All Boys ARJPBN 3









17.04.2021 22:00 Orlando City-Atlanta Utd ABD 2









17.04.2021 22:00 East Riffa-Al Ahli Manama BAH 3









17.04.2021 22:00 Al Hadd-Al Muharraq BAH 3









17.04.2021 22:10 Al Wahda-Al Ettifaq SUUD 3









17.04.2021 22:15 Wolverhampton -Sheffield Utd İNP 1









17.04.2021 22:30 Al Salt-Al Jazeera ÜRD 3









17.04.2021 22:30 Athletic Bilba-Barcelona İSPK 1









17.04.2021 22:30 Rio Ave-Braga POR 1









17.04.2021 23:00 Gimnasia Jujuy-Tristan ARJPBN 3









17.04.2021 23:00 Depor Macara-Orense EKV1 3









İddaa'da kazanmak için doğru tahminde bulunmak isteyen bahis tutkunları, internet üzerinden yarınki maçlar hakkında da tahminlere ve tüyolara ulaşmak amacıyla araştırmalarına devam etmektedir. İddaa bahis dünyasında fenomen olan tecrübeli isimlerinin yanı sıra yıllarını bu işe veren profesyonel bahisçiler, internet üzerinde pek çok platformdan ücretsiz olarak maç tahminleri ve banko kuponlar hakkında bilgileri yayınlamaktadır.

Eğer siz de iddaa bahislerinde yüklü miktarlarda kazançlar elde etmek istiyorsanız ilk olarak iyi analiz sürecinden geçmiş maç tahminlerini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Bunun için bahis oynayacak takımının iç sahada ve deplasmanda ne kadar maç kazandığı, berabere biten maçları, son maçlardaki form durumu, eksik oyuncularının olup olmadığı ve daha pek çok kriterin detaylı bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden banko maç tahminleri iddaa sektöründe oldukça büyük bir emeğin ürünü olarak bahisçilerin ilgisine sunulmaktadır.

Bahis dünyasının fenomenleri arasında yer alan ünlü isimler de iddaa bültenleri bahisçilerin bilgisine sunulduktan sonra uzun saatler boyunca detaylı bir analiz sürecine girmektedir. Bu sayede hangi maça hangi bahsin oynanacağını belirledikten sonra banko ya da sürpriz kuponlar olarak internet üzerinden takipçilere sunulmaktadır. İddaa bahislerinde deneyimli bahis tutkunlarının da yakından bildiği üzere banko maçlarda dahi yüzde 100 oranında bir başarı oranından bahsetmek mümkün değildir. Banko yani tutması çok yüksek ihtimal olarak görülen maçlarda dahi yapılan bahislerin maksimum yüzde 90 oranında başarı olasılığı bulunduğu unutulmamalıdır.

Yarınki Maçların İddaa Programı

İddaa sektöründe fenomen olan deneyimli bahisçiler, yüksek tutturma oranları ile hem tecrübeli hem de tecrübesiz iddaacıların yakından takip ettikleri isimler arasında yer almaktadır. Yarınki maçların iddaa programı hakkında detaylı tahminlere ulaşmak isteyen bahis severler, internet üzerinden pek çok platformda bu tür analizlere ve değerlendirmelere sahip olabilirler. Bunların yanı sıra kendi analizlerini ve değerlendirmeleri yaparak bahis oynamak isteyen iddaacıların ise bazı noktalara dikkat etmeleri gerekmektedir. İlk olarak bahis yapacağınız takımın ve ligin güncel durumu hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız şarttır. Ayrıca hangi oyuncuların müsabakada oynayacağına ilişkin kapsamlı bir değerlendirme yapmanız da önem teşkil eden bir konudur.

Bahis sektöründe deneyimli ve güvenilir olarak tahminlerde bulunan bahisçiler, ligin son haftalarına doğru oynanan maçlar konusunda iddaacıları uyarmaktadır. Bu maçlarda doğru tahminlerde bulunmak her zaman kolay olmamaktadır. Çünkü play off potasını kovalayan ya da ligden düşme riski altında bulunan takımların ne yapacaklarının önceden kestirilmesi pek de mümkün değildir. Bu yüzden ligin son haftalarında bu şekilde düşme ya da çıkma potasında yer alan takımlara yönelik bahislerin oynanmaması tecrübeli isimler tarafından tavsiye edilmektedir.

Yarınki İddaa Programı

Türkiye'de iddaacıların en çok takip ettiği müsabakalar genellikle üç büyüklerin maçları olmaktadır. Bu maçlarda uzun saatler boyunca detaylı analizler yapan iddaacılar, yarınki iddaa programı ile bahislerinde yüksek kazanç sağlamak isteyen tecrübeli ve tecrübesiz bahis severlere faydalı tahminler paylaşmaktadır. Eğer siz de bir sonraki gün oynanacak maçlar hakkında şimdiden banko tahminlere ulaşmak istiyorsanız, internet üzerinden güvenilir hizmet veren bu tür platformları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Bahis sektörüne yıllarını vermiş uzman analizcilerin tahminleri ile iddaa bahislerinde kazanma olasılığı bir hayli yüksektir. Bu yüzden iddaa bahislerinde tecrübeli olan iddaa tutkunlarının yanı sıra ilk defa iddaa kuponu hazırlayacak olan tecrübesiz bahis severler de uzman analizciler tarafından hazırlanıp paylaşılan banko kesin maçlar ile kazançlarını artırma heyecanına ortak olmaktadır.

Yarının İddaa Bülteni

Spor toto tarafından belirli günlerde hazırlanıp bahis severlerin bilgisine sunulan iddaa bülteni üzerinde yerli ve yabancı futbol liglerinden pek çok maç yer almaktadır. Bu maçlar arasında hangi müsabakalarda hangi tahminlerin başarılı çıkacağını öngören uzman analizciler, sadece Türkiye'de değil bunun yanı sıra tüm liglerde oynanan futbol maçlarını yakından takip etmektedir. Bu sayede 90 dakika sonunca üzerine bahis oynanan maçta ne tür sonuçların çıkacağını önceden başarılı bir şekilde tahmin etmeyi başaran isimler, bahis dünyasında adını fenomenler listesine çıkarabilmektedir. Kazandıran hazır banko kuponlar ile bahis dünyasında giderek ünlenen bu isimlerin takipçileri de kesin olmasa da yüksek kazanma olasılığı sayesinde ciddi miktarlarda kazanç elde etmenin keyfini sürebilmektedir.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP